Športová gymnastika

0 Z
4 S
0 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
12 / 16
Počet podujatí so slovenským zastúpením:19
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Tokio 1964
ČSSR
družstvo S
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo S
Pálfyová Matylda Pálfyová Berlín 1936
ČSR
družstvo S
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo S
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Tokio 1964
ČSSR
družstvo S
Kmeťko Ľudovít Kmeťko Štokholm 1912
Uhorsko
voľné cvičenie družstiev S
Katarína Šarišská Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
Ferdinand Daniš Rím 1960
ČSR
družstvo 4
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
Margit Kövessy Amsterdam 1928
Maďarsko
družstvo 4
Pavel Gajdoš Rím 1960
ČSSR
družstvo 4
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
družstvo 4
František Bočko Ciudad de México 1968
ČSSR
družstvo 4
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
družstvo 4
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Ciudad de México 1968
ČSSR
preskok 4
Anna Marejková Melbourne 1956
ČSR
kladina 4
Zdena Bujnáčková Mníchov 1972
ČSSR
družstvo 5
Ingrid Holkovičová Montreal 1976
ČSSR
družstvo 5
Anna Marejková Melbourne 1956
ČSR
družstvo 5
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Mníchov 1972
ČSSR
družstvo 5
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
bradlá 5
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
družstvo 6
Pavel Gajdoš Tokio 1964
ČSSR
družstvo 6
Jozef Konečný Moskva 1980
ČSSR
družstvo 6
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
prostné 6
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
prostné 6
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
družstvo 7
József Sarlós Berlín 1936
Maďarsko
družstvo 7
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
kruhy 7
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
bradlá 7
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
prostné 7
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
preskok 7
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
preskok 7
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 9
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
preskok 9
Jana Labáková Moskva 1980
ČSSR
viacboj 11
Piasecký Samuel Piasecký Londýn 2012
Slovensko
bradlá 11
Ferdinand Daniš Helsinki 1952
ČSR
viacboj 12
Eva Marečková Moskva 1980
ČSSR
viacboj 12
Ferdinand Daniš Melbourne 1956
ČSR
viacboj 12
Ferdinand Daniš Rím 1960
ČSR
viacboj 15
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 15
Ingrid Holkovičová Montreal 1976
ČSSR
viacboj 16
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Mníchov 1972
ČSSR
viacboj 18
Rudolf Babiak Moskva 1980
ČSSR
viacboj 21
František Bočko Ciudad de México 1968
ČSSR
viacboj 22
Némethová-Krajčírová Marianna Némethová-Krajčírová Tokio 1964
ČSSR
viacboj 22
Kubičková-Posnerová Jana Kubičková-Posnerová Tokio 1964
ČSSR
viacboj 23
Pavel Gajdoš Rím 1960
ČSSR
viacboj 28
Zdena Bujnáčková Mníchov 1972
ČSSR
viacboj 29
Mokošová Barbora Mokošová Rio de Janeiro 2016
Slovensko
viacboj 45
Zuzana Sekerová Atény 2004
Slovensko
viacboj 47
Homolová Mária Homolová Londýn 2012
Slovensko
viacboj 57
Zuzana Sekerová Sydney 2000
Slovensko
viacboj 59
Martin Modlitba Barcelona 1992
ČSFR
viacboj 62
Piasecký Samuel Piasecký Londýn 2012
Slovensko
hrazda 65
Klaudia Kinská Atlanta 1996
Slovensko
viacboj 70
Arnold Bugár Barcelona 1992
ČSFR
viacboj 77
Ivana Kováčová Peking 2008
Slovensko
viacboj 93
Pavel Gajdoš Tokio 1964
ČSSR
viacboj 106
Martina Malušová Moskva 1980
ČSSR
družstvo dns
Leonard Kornoš Moskva 1980
ČSSR
družstvo dns
František Bočko Tokio 1964
ČSSR
družstvo dns
Slavomír Michňák Baku 2015
Slovensko
viacboja 6
Mokošová Barbora Mokošová Baku 2015
Slovensko
viacboj 18
Slavomír Michňák Baku 2015
Slovensko
viacboja 48